V Niedziela Wielkanocna – 19.05.2019 r.

  1. Dziś składka na parafie potrzebujące pomocy. O godz. 12.30 Msza św., a po niej nabożeństwo ku czci św. Rity. Nabożeństwo majowe o godz. 17.00.
  2. Jutro rocznica święceń biskupich bpa Stanisława Jamrozka, a we wtorek rocznica ingresu ks. abpa Adama Szala do katedry. Módlmy się za naszych pasterzy.
  3. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe na godz.18.00.
  4. W najbliższą sobotę (25 maja) w Korczynie odbędzie się Droga Krzyżowa z modlitwą o wyzwolenie z nałogów i uzależnień; początek o godz. 11.00 (szczegóły na plakacie).
  5. Za tydzień o. Robert, franciszkanin – bernardyn z Żytomierza z Prowincji św. Michała Archanioła na Ukrainie, ekonom tej prowincji, będzie głosił kazania i prosił po Mszach św. pod kościołem o ofiary na kształcenie braci kleryków i na całą formację Prowincji (postulat, nowicjat, a także sprawy powołaniowe). Prosimy o życzliwe przyjęcie.
  6. Parafie sanockie i Burmistrz Miasta Sanok zapraszają na piknik rowerowy: „Łańcuch bez granic”. Trasa przejazdu to 38 km spokojnej jazdy do Komańczy. Zapraszamy zarówno młodzież, starszych, jak i całe rodziny. Piknik odbędzie się w dniu 25 maja br. (sobota)i rozpocznie się o godz. 9.00na sanockim rynku. Na zakończenie zaplanowane jest wspólne ognisko przy klasztorze w Komańczy. Wszelkie informacje na stronie internetowej parafii, plakatach i facebooku lub telefonicznie u ks. Tomasza.
  7. W związku z realizacją diecezjalnego programu duszpasterskiego „W mocy Bożego Ducha” Wydział Duszpasterski i Dzieło Biblijne zapraszają na warsztaty biblijne: „Słowa Boga są Duchem i Życiem”. Warsztaty adresowane są do animatorów i członków stowarzyszeń, ruchów, małych grup i wspólnot parafialnych oraz wszystkich, którzy zainteresowani są lekturą Biblii, celem pogłębienia ich formacji biblijnej i przygotowania do współpracy w ramach parafialnej szkoły słowa Bożego. Warsztaty odbędą się w sobotę, 1 czerwca 2019 r. w godz. 10.00 – 14.30w Sanoku (przy Parafii pw. Chrystusa Króla).
19 maja 2019|