III Niedziela Wielkanocna – 5.05.2019 r.

  1. Dziś po Mszach św. zbiórka na sanocki szpital; taca na potrzeby archidiecezji. Od dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Dzisiaj o godz. 17.00 zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo majowe.
  2. W liturgii tygodnia: poniedziałek – święto świętych Filipa i Jakuba, apostołów; środa – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski – dzień imienin bpa Stanisława Jamrozka (osobę solenizanta otoczmy w tym dniu modlitwą). Za tydzień wypada Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. VII w poniedziałek; rozpoczyna się od udziału w nabożeństwie majowym i Mszy św.
  4. Za tydzień na sumie I Komunia św.; spowiedź św. dla dzieci i ich rodzin w sobotę od godz. 9.00 do 11.00.
  5. Trwa miesiąc maj – zapraszamy na nabożeństwa majowe na godz. 18.00.
  6. Akcja Katolicka zaprasza, członków Akcji Katolickiej i wszystkich chętnych, na pieszą pielgrzymkę do Strachociny w dniu 11 maja (sobota). Wyjście z naszego kościoła o godz. 6.00 rano. W tym dniu odbędzie się w Strachocinie pielgrzymka Akcji Katolickiej z archidiecezji przemyskiej. Serdecznie zapraszamy!
  7. Serdecznie dziękuję za rozebranie ciemnicy i Bożego Grobu. Bóg zapłać!
  8. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież ze wszystkich parafii diecezji przemyskiej do udziału w XVII edycji Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Śpiewajmy Bogu i Ojczyźnie” organizowanego przez naszą parafię w dniach 1-2 czerwca 2019 r. Karta zgłoszenia i regulamin są do pobrania na stronie parafii: www.fara.sanok.pl.
6 maja 2019|