V Niedziela Wielkiego Postu – 7.04.2019 r.

 1. Dziś Gorzkie żale i zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 17.00, potem Msza św. kończąca rekolekcje.
 2. Dziś po Mszach św. będą zbierane datki na rzecz rodzin, które w lutym ucierpiały w pożarze domu na „Szklanej Górce”; za ofiarność składamy serdeczne „Bóg zapłać!”. Młodzież naszej Parafii rozprowadza wielkanocne palmy; minimalna ofiara to 6 zł. Zachęcamy do nabycia, a przez to wsparcia działalności naszej parafialnej grupy młodzieżowej.
 3. Spotkanie dla rodziców dzieci z klas IV szkół podstawowych w czwartek po Mszy św. wieczornej.
 4. Droga krzyżowa w piątek o godz. 8.00, 17.15 i wieczorem po Mszy św. o godz. 18.00.
 5. W piątek ks. proboszcz zachęca całą parafię do postu o chlebie i wodzie – jak ktoś może, albo w inny wybrany sposób; intencja – o wzrost pobożności w naszej parafii i nawrócenie zatwardziałych grzeszników.
 6. W piątek w Stróżach i Płowcach Droga krzyżowa o godz. 19.00.
 7. Od piątku do niedzieli w Dukli będzie miało miejsce XXVI Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej.
 8. Najbliższa niedziela to Niedziela Męki Pańskiej czyli Palmowa.
 9. Jest nowy numer gazetki parafialnej; zachęcamy do nabycia.
 10. Komitet Powiatowy „Prawo i Sprawiedliwość” w Sanoku zaprasza na Mszę Świętą w 9 rocznicę katastrofy smoleńskiej – 10 kwietnia o godz. 18.00. Po Mszy Świętej nastąpi złożenie wiązanek kwiatów pod tablicą upamiętniającą tę największą tragedię we współczesnej Polsce.
 11. W sobotę 13 kwietnia w godz. 16.00 – 17.00 na placu Św. Michała odbędzie się różaniec publiczny w intencji odnowy moralnej narodu polskiego oraz zadośćuczynienia za grzech aborcji. Zaprasza Fundacja Pro Prawo Do Życia i Akcja Katolicka.
6 kwietnia 2019|