III Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019 r.

  1. W dniu dzisiejszym gościmy ks. bpa Stanisława Jamrozka, który przeprowadza wizytację kanoniczną naszej parafii. O godz. 12.30 udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Grupy parafialne zapraszamy na spotkanie z ks. bpem o godz. 15.30 w naszym kościele. Jutro ks. biskup odwiedzi Szkołę Podstawową nr 2.
  2. Dziś o godz. 17.00 Gorzkie żale. Serdecznie zapraszamy.
  3. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego; jest to Dzień Świętości Życia. Zapraszamy do przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, aby przez 9 miesięcy modlić się o uratowanie jego życia, jeśli jest zagrożone, i o prawe życie po urodzeniu. Na bocznych ołtarzach znajdują się odpowiednie teksty modlitw i deklaracje, które złożymy jutro na Mszy św. o godz. 18.00.
  4. We wtorek w liturgii święto św. Dobrego Łotra.
  5. W poniedziałki i czwartki głoszone są w naszym kościele katechezy neokatechumenalne.
  6. W piątek Droga krzyżowa: godz. 8.00 (dla starszych), 17.15 (dla dzieci, rodziców dzieci szkolnych i wszystkich chętnych), po Mszy św. o godz. 18.00 (dla młodzieży).
  7. W następną niedzielę zapraszamy na godz. 9.30 na Mszę św. dziękczynną za sakrament bierzmowania młodzież i ich rodziców oraz tych, którzy modlili się indywidualnie za obranego kandydata do bierzmowania. Po Mszy św. młodzież bierzmowana odbierze indeksy.
  8. Dziś Piknik charytatywny połączony ze zbiórką datków na rzecz pogorzelców ze Szklanej Górki, którzy w lutym stracili dom w wyniku pożaru. Organizuje go Stowarzyszenie „Łucznicy Sanoka”; szczegóły na plakacie.
  9. Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach terapii rodzinnej do gabinetu przy ul. Grunwaldzkiej 17 lub w miejscu zamieszkania rodziny. Certyfikowani terapeuci rodzinni udzielają usług w poniedziałki (17.00 – 19.00) i środy (18.00 – 20.00). Informacje w gablocie przy kościele.
  10. Za tydzień zmiana czasu.
23 marca 2019|