II Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2019 r.

  1. Dziś zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny „Ad gentes”. Dziękuję członkom Akcji Katolickiej. Dziś o godz. 17.00 Gorzkie Żale.
  2. Dziś o godz. 12.30 nabożeństwo ku czci św. Rity.
  3. We wtorek, 19 marca, uroczystość św. Józefa. O godz. 10.00 Msza św. w intencji Cechu Rzemiosł Różnych; modlić się będziemy za rzemieślników z rejonu sanockiego i leskiego. W tym dniu módlmy się za ojców i wszystkich solenizantów, szczególnie za papieża seniora Benedykta, abpa seniora Józefa Michalika.
  4. We wtorek zbiórka ministrantów po Mszy św.
  5. We środę spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  6. W piątek Droga krzyżowa: godz. 8.00 (dla starszych), 17.15 (dla dzieci, rodziców dzieci szkolnych i wszystkich chętnych), po Mszy św. o godz. 18.00 (dla młodzieży).
  7. Za tydzień w naszej parafii ks. bp Stanisław Jamrozek przeprowadzi wizytację kanoniczną naszej parafii i udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Grupy parafialne zapraszamy na spotkanie z ks. bpem o godz. 15.30 w naszym kościele.
  8. W poniedziałki i czwartki głoszone są w naszym kościele katechezy neokatechumenalne. Zapraszamy serdecznie – szczególnie tych, których drogi życia się skomplikowały.
  9. Rekolekcje parafialne odbędą się w dniach 4 – 7 kwietnia. Proszę o modlitwę w intencji owoców rekolekcji, za kandydatów do bierzmowania i dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
  10. Caritas przygotowała również w tym roku paschaliki i baranki. Minimalna ofiara za paschalik 7zł, za baranka – 6zł.
16 marca 2019|