IV Niedziela zwykła – 3.02.2019 r.

  1. Dziś zmiana tajemnic róż różańcowych o godz. 17.00. Na sumie pobłogosławimy jabłka.
  2. W liturgii: wtorek – św. Agaty, środa – męczenników japońskich.
  3. Zbiórka ministrantów we wtorek po Mszy św.
  4. W tym tygodniu I czwartek miesiąca; módlmy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  5. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania:

– w poniedziałek – klasy VIII SP i klasy VI

– we wtorek – klasy III gimnazjum i klasy VII.

  1. Jest nowy numer naszej gazetki parafialnej.
  2. Dzień Chorego odbędzie się w naszej parafii 11.02.2019 we wspomnienie Matki Bożej z  Lourdes o godz. 10.00 i połączony będzie z obrzędem namaszczenia chorych jak w latach poprzednich.
  3. Bierzmowanie w naszej parafii jest zaplanowane na 24 marca w ramach wizytacji kanonicznej, którą przeprowadzi ks. bp Stanisław Jamrozek.
  4. W najbliższym czasie w naszym kościele będą głoszone katechezy neokatechumenalne. Zapraszamy!
  5. Serdecznie zapraszamy na koncerty w ramach XIV edycji Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”, które odbywać się będą codziennie w Sanockim Domu Kultury o godz. 19.00. W programie m.in. Andrzej Jagodziński Trio oraz Agnieszka Wilczyńska – światowe gwiazdy jazzu w hołdzie na 50-tą rocznicę śmierci Krzysztofa Komedy; laureaci Konkursu Chopinowskiego z Anglii, USA i Polski; zespół folkowo-swingowy z Podhala „Holeviaters”, dwie orkiestry symfoniczne ze Lwowa. Informację o biletach oraz ich zakupu można dokonać w biurze Forum w SDK-u. Zapraszamy ponadto na bezpłatne koncerty organowe w naszym kościele o godz. 12.00 w czwartek (7 lutego), a także w kościele NSPJ na Posadzie o godz. 17.30 w tym samym dniu czyli w czwartek.
2 lutego 2019|