Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1.01.2019 r.

  1. Dziś dzień modlitw o pokój na świecie. Po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Imienia Jezus, modlitwa o pokój. Wystawienie trwać będzie do godz. 16.00. Dziś pauliści rozprowadzają swoje publikacje, m.in. „Ewangelia na każdy dzień”.
  2. Młodzież animująca Sanockie Światowe Dni Młodych w 2016 roku zaprasza dziś na kolejne czuwanie przy Szopce, które rozpocznie się Mszą świętą o godz. 18.00 w naszym kościele, a potem wspólne śpiewanie kolęd i modlitwa o Boże błogosławieństwo w nadchodzącym roku.
  3. Kolęda w środę i czwartek od godz. 16.00 według podanego planu.
  4. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w kościele parafialnym jak i w kościołach dojazdowych odbędzie się w piątek od godziny 16.00.
  5. W sobotę nabożeństwo pierwszosobotnie ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00.
  6. W niedzielę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Na każdej Mszy św. będziemy błogosławić kredę i kadzidło. Taca z Uroczystości Objawienia Pańskiego przeznaczona jest na misje. W tym dniu odbędzie się w naszym mieście Orszak Trzech Króli. Z naszego kościoła wyruszymy na Plac Harcerski o godz. 13.45.
  7. Za tydzień o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone ze zmianą tajemnic róż różańcowych.
  8. W Nowym Roku życzymy wszystkim Parafianom i Gościom Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i szczęścia oraz zdrowia, spełnienia zamierzeń i pokoju w sercu. Szczęść Boże!
31 grudnia 2018|