Święto św. Szczepana – 26.12.2018 r.

  1. We czwartek – święto św. Jana, apostoła i ewangelisty (błogosławieństwo wina); w piątek – święto Świętych Młodzianków (obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych).
  2. Od 28 grudnia rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Chcemy z każdą rodziną wspólnie się pomodlić i udzielić kolędowego błogosławieństwa. W piątek od godz. 16.00 odwiedzimy parafian mieszkających przy ulicach: Norwida, Zamenhofa, Brzechwy, Leśmiana, Brzozowej, Wiktora, Wyki, Broniewskiego; w sobotę o godz. 9.00 parafian mieszkających przy ulicach: Dąbrowieckiej, Zapolskiej, Baczyńskiego, Fredry, Pigonia, Miłosza, Żeromskiego, Kolberga, Głogowej, Leszczynowej, Kaczkowskiego. Prosimy, by przygotować stół nakryty białym obrusem, krzyżyk, świece, wodę święconą. Dobrze by było, gdyby wszyscy domownicy zebrali się na wspólną modlitwę i spotkanie duszpasterskie.
  3. W niedzielę Święto Świętej Rodziny. Suma w intencji jubilatów, którzy w tym roku obchodzą jubileusze lub rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa. Można jeszcze się zapisać w zakrystii.
28 grudnia 2018|