XXXI Niedziela zwykła – 4.11.2018 r.

  1. Taca mszalna przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone ze zmianą tajemnic; zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy głównie za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. W tygodniu: piątek – święto rocznicy poświęcenia bazyliki laterańskiej, sobota – św. Leona Wielkiego.
  3. W następną niedzielę, w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, będziemy dziękować za wielki dar naszej wolnej Polski i polecać Bogu tych wszystkich, którzy oddali życie za Ojczyznę. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 11.00. W tymże dniu o godz. 19.00 zapraszamy na Koncert Patriotyczny z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, który odbędzie się w naszym kościele. W koncercie wystąpią: Zespół Dziecięcy SOULIKI, Zespół Wokalny SOUL pod dyr. p. dr Moniki Brewczak.
  4. Na dzień 17 listopada o godz. 18.00 planowane jest poświęcenie figury-pomnika Św. Michała Archanioła.
  5. Polecamy nową płytę naszego zespołu SOUL przygotowaną ku uczczeniu 100-lecia odzyskania niepodległości. Płyta nosi tytuł: „Dzieci Niepodległej. Bogu i Ojczyźnie”. Do nabycia w zakrystii.
  6. Delegat Konferencji Episkopatu Polski do spraw Ruchów Intronizacyjnych ks. bp Stanisław Jamrozek oraz Komitet Organizacyjny zapraszają wszystkich czcicieli Chrystusa Króla na ogólnopolskie obchody drugiej rocznicy Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, które odbędą się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Wyjazd na te obchody, w dniu 18 listopada br., organizuje Parafialny Oddział Akcji Katolickiej. Cena od osoby 55 zł. Zapisy u p. Teresy. Szczegóły wraz z numerem tel. podane są na tablicy ogłoszeń. Zapraszamy!
4 listopada 2018|