14 Niedziela zwykła – 08.07.2018.

  1. Dziś o godzinie 11.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji Ludzi Gór w ramach Święta Gór „Karpaty – Góry Kultury”. Program tych dni trwający już od piątku jest bardzo urozmaicony. Dziś także wspomnienie patrona naszej archidiecezji św. Jana z Dukli. Modlimy się w intencji naszej archidiecezji.

  2. Podczas wakacji, poza pierwszą niedzielą miesiąca, kiedy odprawiamy nabożeństwo różańcowe, inne nabożeństwa wznowimy po wakacjach.

  3. We środę święto św. Benedykta Patrona Europy. Modlić się będziemy o powrót naszego kontynentu do korzeni chrześcijaństwa. Wiemy jak dziś wygląda Europa zalewana przez islam, gdzie chrześcijaństwo poprzez różnego rodzaju ustawy, hasła, wypiera chrześcijaństwo. Dziś nasz kontynent jest mocno zlaicyzowany, gdzie dla Chrystusa jest coraz to mniej miejsca.

  4. Caritas Archidiecezji Przemyskiej zaprasza na WIECZÓR MIŁOSIERDZIA z modlitwą Koronki do Miłosierdzia Bożego i procesją ze światłem, jako uwielbienie tajemnicy Bożego Miłosierdzia. Przewodniczyć będzie znany nam dobrze ks. dr Antoni Michno, który przez dwa lata pracował w naszej parafii, a teraz wybiera się na misje do Ekwadoru. Początek nabożeństwa – 13 lipca w Ośrodku Rekolekcyjnym Caritas w Zboiskach k/Sanoka, o godzinie 18.30. Szczegóły są na plakacie.

  5. Ks. Wiesław Marecki przesyła nam podziękowania za ofiarę 12 tys. 147 złotych jaką zebrał w ubiegłą niedzielę na misje w Kamerunie. Bóg zapłać.

  6. Przypominamy, że podczas wakacji po południu Msze święte odprawiamy w godzinach: 18.00 i 20.00.

  7. W zakrystii w cenie 7 zł można nabyć „Małą Księgę Patrioty”. Są tam teksty i nuty pieśni patriotycznych.

  8. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach czy urlopach życzymy dużo pogody ducha i świadomości, że nie ma czasu wolnego bez Mszy świętej czy innych praktyk religijnych.

8 lipca 2018|