9 NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.06.2018.

  1. Dziś gościmy w naszej parafii ks. Jakuba Jakubowskiego, który w czasie Wielkiego Postu posługiwał w naszej parafii, a o godzinie 11.00 odprawi uroczystą Mszę świętą. Życzmy ks. Jakubowi wielu łask Bożych, stałej młodości kapłańskiej wynikającej z faktu przyjęcia święceń, owocnej posługi pasterskiej, a także opieki Matki Kapłanów i swojego świętego Patrona.

  2. Dziś wypada pierwsza niedziela miesiąca, więc o godzinie 17.00 będzie nabożeństwo czerwcowe i zmiana tajemnic różańcowych, połączona z procesją, na którą zapraszamy wszystkich chętnych, a głównie członków Róż.

  3. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie, do czwartku włącznie, urządzamy procesje eucharystyczne, na które zapraszamy małe dzieci, dzieci szkolne wraz z rodzicami. Niech te procesje rozbrzmiewają młodością ducha, niech budzą i umacniają wiarę. Zakończenie oktawy we czwartek, połączone z poświęceniem wianków oraz błogosławieństwem dzieci.

  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post.

  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

  6. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

  7. W najbliższy piątek, w Zboiskach, odbędzie się kolejny „WIECZÓR MIŁOSIERDZIA”. Początek, godz. 18.30. Uroczysta Msza święta zostanie odprawiona o godzinie 19.00 przez ks. dra Piotra Pawlukiewicza, znanego kaznodzieję i rekolekcjonistę z Warszawy.

  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, a jest sporo ciekawych artykułów w dostępnych nam tygodnikach.

  9. Wszystkich życzymy pogodnej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.

3 czerwca 2018|