13 Niedziela zwykła – 01.07.2018

  1. Dziś na godzinę 17.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe i zmianę tajemnic.

  2. Także dziś gościmy ks. Wiesława Mareckiego, który kiedyś pracował w naszej parafii, a obecnie jest misjonarzem w Kamerunie. Powie nam o swoje pracy i poprosi o wsparcie na cele misyjne. Po Mszy świętej Złożymy ofiarę do puszek.

  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca połączona z nabożeństwem fatimskim, które rozpoczniemy o godzinie 17.15. Zapraszamy wszystkich chętnych. W pierwszy czwartek od godziny 16.00 spowiadamy w Płowcach i Stróżach, od 17.00 w kościele parafialnym, a w pierwszy piątek spowiadać będziemy od godziny 16.00.

  4. We wtorek święto św. Tomasza Apostoła. Modlimy się w intencji wszystkich posłańców Dobrej Nowiny o zbawieniu, jak również prosić będziemy o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

  5. Szóstego lipca odbędą się obchody upamiętniające 78 rocznicę zamordowania w nocy z 5/6 lipca 1940 roku, 112 więźniów sanockiego więzienia na górze Gruszka. Program podajemy w naszej parafialnej gazetce.

  6. Ósmego lipca w naszym kościele o godzinie 11.00 zostanie odprawiona Masza święta z racji kolejnego roku obchodów: „Karpaty – Góry Kultury”.

  7. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach, urlopach, wszystkim pracującym, życzymy, aby ten tydzień był owocny w dobre przeżycia czy wrażanie, a wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa.

29 czerwca 2018|