11 Niedziela zwykła – 17.06.2018 r.

  1. Dziś gościmy ks. Adama Szozdę, naszego byłego wikariusza, który jest proboszczem w Brzegach Dolnych, w Bieszczadach. Zwróci się do nas z prośbą o wsparcie materialne dla swojego kościoła, który wymaga remontu, a tamtejsze możliwości nie pozwalają na prowadzenie kosztownych prac.

  2. Dziś na godzinę 17.00 zapraszamy na nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego, które odprawiamy codziennie łącząc je z Mszą świętą wieczorną.

  3. W ciągu ostatniego miesiąca po nagrodę do Pana Boga odeszli: Maria Kopczyk, Janusz Sikorski, August Kubik, Wojciech Kielar i Stanisława Wilk. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.

  4. W przyszłą niedzielę, 24 czerwca, w naszym kościele o godzinie 13.30 zostanie odprawiona dodatkowa Msza święta, po której rozpocznie się Marsz Dla Życia i Rodziny. Zapraszamy wszystkich, głównie rodziny. Po Mszy udamy się do Skansenu na piknik rodzinny.

  5. Za tydzień, w niedzielę, Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Jest to imię bardzo popularne, więc wszystkim Janom i Janinom składamy jak najlepsze życzenia. Niech ich święty Patron wyprasza im wielość łask potrzebnych na drogach ich życia.

17 czerwca 2018|