10 Niedziela zwykła – 10.06.2018.

  1. Codziennie, po Mszy świętej wieczornej, odprawiamy nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego. Zapraszamy wszystkich czcicieli Jezusowego Serca, pełnego miłości dla nas.

  2. W tym tygodniu przeżywamy wspomnienia świętych czy błogosławionych. I tak: w poniedziałek św. Barnaby; we wtorek błogosławionych męczenników: Józefa Achillesa Puchały, prezbitera, Katarzyny Celestyny Faron ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Starowiejskich, Stanisława Starowiejskiego i Towarzyszy; we środę św. Antoniego z Padwy; we czwartek bł. Michała Kozala; w piątek bł. Jolanty. W sobotę wspomnienie dowolne NMP.

  3. Za tydzień w naszej parafii gościć będziemy ks. Adama Szozdę, który przed laty pracował w naszej parafii. Obecnie jest proboszczem w bieszczadzkiej parafii Brzegi Dolne. Jest to niewielka parafia z dojazdami do Dźwiniacza i Łodyny. Ogólna liczba wiernych to 707 osób. Zwraca się do nas z prośbą o pomoc przy ratowaniu fundamentów kościoła parafialnego, gdyż sami, tamtejsi parafianie nie są w stanie wykonania trudnych i kosztownych prac. Sam, kiedy tu będzie głosił kazania, z pewnością powie nam więcej. Przyjmijmy go z życzliwością.

  4. Na czas nadchodzącego tygodnia życzymy wszystkim owocnej, przynoszącej satysfakcji pracy, wielu chwil radości spędzonych w gronie najbliższych i Bożego błogosławieństwa.

10 czerwca 2018|