3 Niedziela Wielkanocy – 15.04.2018.

  1. Dziś o godzinie 12.30 Msza święta, a po niej nabożeństwo do św. Rity. Zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie tych, którzy mają poważne problemy, gdyż św. Rita jest patronką od spraw trudnych, po ludzku niemożliwych do rozwiązania.

  2. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Modlimy się także w intencji naszych diakonów: Jakuba Jakubowskiego, który pracował w naszej parafii w okresie Wielkiego Postu, jak i Szymona Kota, który posługiwał w Tylawie k/Dukli, a naszego parafianina. Przygotowują się oni do przyjęcia święceń kapłańskich. Polecamy ich Jezusowi Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi.

  3. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Sięgajmy po słowo Boże, wczytujmy się w Boże przesłanie skierowane do każdego z nas. Od wielu miesięcy w naszym kościele, przed wyjściem z kościoła, są małe karteczki z tekstami Pisma Świętego. Warto je zabrać ze sobą i pomyśleć: czego Pan Bóg wymaga ode mnie, co mi podpowiada.

  4. Na apel z ubiegłej niedzieli o zapisywanie się do róż różańcowych, zgłosiło się dwie osoby. Nadal prosimy o chęć zapisania się i przynależności do którejś z Róży czy utworzenia nowej.

  5. Dziękujemy za ofiary składane w ubiegłą niedzielę do puszek na Caritas. Zebraliśmy i wysłaliśmy 2600 złotych oraz 400 złotych ze skarbonek. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!

  6. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Sanoku, serdecznie zapraszają na uroczystą akademię „Katyń, przebaczyć – tak; zapomnieć – nie”, przygotowaną z okazji 78. rocznicy zbrodni katyńskiej. Akademia ta odbędzie się 18 kwietnia (we środę) o godz. 17.00, w sali Klubu „Górnik”, przy ul. Grzegorza. Warto obejrzeć to przedstawienie.

  7. Dziś zapowiadana zbiórka do puszek na nasz szpital.

15 kwietnia 2018|