3 Niedziela zwykła – 21.01.2018.

3 Niedziela zwykła – 21.01.2018.

  1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje domy, mieszkania i przyjmowali nas z życzliwością. Był to czas błogosławienia mieszkań oraz wszystkich domowników. To stary obyczaj, który powtarza się każdego roku. Dziękujemy także za ofiary złożone z tej okazji.

  2. Dziś Po Mszy świętej o 12.300 nabożeństwo do św. Rity. Zapraszamy i zachęcamy do pisania próśb czy też podziękowań do tej świętej Patronki spraw trudnych, wobec których jesteśmy bezradni.

  3. We czwartek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Sami także módlmy się o jedność w naszych rodzinach, o jedność z Panem Bogiem, o porządkowania naszych sumień.

  4. Stowarzyszenie Sanocki Nurt Konserwatywny zaprasza na spotkanie otwarte z publicystą, Panem Stanisławem Michalkiewiczem. Tematem przewodnim spotkania będzie: Polska na tle międzynarodowym. Spotkanie odbędzie się 27 stycznia (sobota), o godzinie 18.00, w sali gobelinowej sanockiego zamku.

  5. Serdecznie zapraszamy na Koncert Kolęd, który odbędzie się w naszym kościele w niedzielę 28.01.2018 r. o godz. 19.00. W koncercie wystąpią: Zespół Dziecięcy SOULIKI, Chór SONORES i Zespół Wokalny SOUL pod dyrekcją Moniki Brewczak.
20 stycznia 2018|