2 Niedziela zwykła – 14.01.2018.

2 Niedziela zwykła – 14.01.2018.

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziś na godzinę 17:30, zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

  2. Jest w naszej Archidiecezji taki zwyczaj, że od ubiegłego roku, każdego dnia w każdej wyznaczonej według dekanatów parafii, urządzamy całodzienne wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. My mamy wyznaczony dzień jutrzejszy. Tym samym nie będzie wystawienia we środę. Jest to zmiana jednorazowa. Zechciejmy jutro przyjść do kościoła, choćby na chwilę, aby pokłonić się Panu Jezusowi, uklęknąć i pomodlić się. Przypominamy i prosimy, aby nie zostawiać Pana Jezusa samego, On w każdą środę (poza najbliższą) czeka na nas w kościele. Wystarczy wstąpić choćby na chwilkę adoracji, kiedy przy jakiejś okazji jesteśmy w mieście czy przechodzimy obok kościoła.

  3. We czwartek, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, a który zakończy się świętem Nawrócenia św. Pawła Apostoła w dniu 25 stycznia. Kto w czasie trwania Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

  4. W piątek, 19 stycznia, wypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa przemyskiego, Patrona Archidiecezji Przemyskiej. Modlić się będziemy w intencji naszej Archidiecezji.

  5. W przyszłą niedzielę, 21 stycznia, nabożeństwo do św. Rity.

  6. Podajemy plan wizyty duszpasterskiej na ostatnie dni nawiedzin:

– 15 stycznia, poniedziałek: ul. Kopernika, bloki 6 i 8;

– 15 stycznia, wtorek: ul. Heweliusza;

– 17 stycznia, środa: ul. Matejki oraz mieszkania pominięte. Prosimy o ewentualne podawanie miejsca zamieszkania, abyśmy w najbliższą środę mogli nawiedzić opuszczone domy czy mieszkania. Kolędę zaczynamy od godziny 16.00.

14 stycznia 2018|