Kolędowanie w Rynku

22 grudnia o godzinie 15:30 na rynku przy naszej parafii odbyło się miejskie kolędowanie – Spotkanie Wigilijne. W wydarzeniu wzięli udział goście specjalni, tacy jak ks. bp Stanisław Jamrozek oraz aktorka p. Olga Bończyk. Na to spotkanie zaprosił mieszkańców nie tylko naszej parafii, ale i całego Sanoka Burmistrz miasta wraz z dyrektorem Caritas Archidiecezji Przemyskiej.  Bogaty program zagwarantował nam  m. in.: recital kolęd i pastorałek w wykonaniu Olgi Bończyk, znanej aktorki filmowej i teatralnej; wspólne kolędowanie z parafialnym zespołem SOUL i SOULIKI, żywa szopka, kiermasz Bożonarodzeniowy oraz degustacja tradycyjnych potraw wigilijnych. Była także możliwość zabrania ze sobą do domu Betlejemskiego Światełka Pokoju. Spotkanie rozpoczęło się wspólną modlitwą z ks. bp. Stanisławem Jamrozkiem, a po niej była okazja do składania sobie życzeń i podzielenia się opłatkiem.

 

24 grudnia 2017|