XXVIII Niedziela zwykła – 9 października 2016.

pio-041. Trwa miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Dziś na to nabożeństwo zapraszamy na godzinę 17.00, a w zwykły dzień na godzinę 17.30.

2. Jutro, we wtorek i w środę prosimy młodzież gimnazjalną klas pierwszych, drugich i trzecich, na katechezy przed bierzmowaniem, które będzie w pierwszą niedzielę marca. Na środę prosimy także rodziców młodzieży klas trzecich. Najpierw będzie na nabożeństwa różańcowe, a potem na Msze święte i spotkania katechetyczne.

3. Bardzo ważne ogłoszenie: Na sobotę, 15 października, zapraszamy wszystkich do kościoła na godzinę 17.00, na nabożeństwo Wielkiej Pokuty Narodowej i Osobistej. O godzinie 18.00 będzie Msza święta z kazaniem, a po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista adoracja Pana Jezusa w zupełnej ciszy i skupieniu. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie choćby chwilę czasu, aby osobiście przyjść do Jezusa i przeprosić Go za swoje grzechy. Adoracja trwać będzie do godziny 21.00.

4. W najbliższy piątek, 14 października, Caritas naszej Archidiecezji zaprasza na kolejny WIECZÓR MIŁOSIERDZIA do Ośrodka Rekolekcyjnego w Zboiskach. Początek o godzinie 17.15. Szczegółowy program jest wywieszony w gablotce
parafialnej.

crivelli-01-1005. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka na pomnik św. Michała Archanioła, który ma stanąć na Placu przed naszym kościołem, który nosi imię tego Archanioła. Bardzo prosimy o wsparcie. Szczegółowe informacje są w naszej parafialnej gazetce.

6. Dziś zbieramy ofiary na Żywy Pomnik św. Jana Pawła II, jak słyszeliśmy w Liście polskich biskupów w ubiegłą niedzielę. Ze swej strony dziękujemy za wsparcie i zrozumienie dla tak szczytnej idei.

7. Przed Mszą świętą: W dniu dzisiejszym po każdej Mszy świętej katechiści Drogi Neokatechumenalnej istniejącej w naszej parafii będą zapraszać na cykl katechez dla dorosłych i młodzieży dając swoje krótkie świadectwa. Prosimy o takie świadectwo przed błogosławieństwem.

8 października 2016|