Program wizyty duszpasterskiej 2018/2019

Program wizyty duszpasterskiej 2018/2019

28.12. piątek          godz. 16.00              ul. Norwida, Zamenhofa, Brzechwy, Leśmiana, Brzozowa, Wiktora, Wyki, Broniewskiego.

29.12. sobota          godz. 9.30                ul. Dąbrowiecka, Zapolskiej, Baczyńskiego, Fredry, Pigonia, Miłosza, Żeromskiego, Kolberga, Głogowa, Leszczynowa, Kaczkowskiego,

2.01.środa                godz. 16.00             ul. Okołowiczówka, Nałkowskiej, Dąbrowskiej, Krakowska, Asnyka, Wańkowicza, Kasprowicza.

3.01. czwartek       godz. 16.00              ul. Iwaszkiewicza, Struga, Krucza, Żurawia,  Śląska, Kalinowa, Pomorska nr 7, Gołębia.

  1. i 5. 01. PierwszyPiątek i Sobota Miesiąca – nie ma wizyty duszpasterskiej.

 

7.01. poniedz.         godz. 16.00              ul. Tysiąclecia, Jarzębinowa.

8.01.wtorek            godz. 16.00              ul. Konopnickiej, Szczudliki.

9.01. środa                         godz. 16.00              ul. Rymanowska (numery nieparzyste), ul. Stara.

10.01.            czwartek      godz. 16.00              ul. Krzywa, Jasna (tylko bloki).

11.01.            piątek           godz. 16.00              ul. Sikorskiego oraz ul. Jasna (domy prywatne przed torami).

12.01.            sobota           godz. 9.30               ul. Słowackiego, Rolna, Szkolna, Polna (przed torami), Południowa.

 14.01.            poniedz.       godz. 16.00              ul. Kościuszki (numery nieparzyste).

15.01.            wtorek          godz. 16.00              ul. Sienkiewicza, Gieli, Grunwaldzka, Winna, Boczna.

16.01.            środa                         godz. 16.00              ul. Jagiellońska, Zaułek Szwejka.

17.01. czwartek     godz. 16.00              ul. Daszyńskiego bloki nr 2 i 3.

18.01. piątek          godz. 16.00              ul. Daszyńskiego pozostałe.

19.01. sobota          godz. 9.30                ul. Jezierskiego, 800-lecia, Zigmunda, Jordana, Zagrody, Pogodna, Cicha, Ciepła, Wesoła, Niedzielskiego.  

21.01.poniedz.       godz. 16.00              ul., Wąska, Polna (za torami), Niecała, Śniegowa.

22.01. wtorek         godz. 16.00              ul. Płowiecka, Sielska, Za Potokiem, Jasna (za torami).

23.01. środa                        godz. 16.00              ul. Głowackiego, Drzymały, Poziomkowa, Malinowa

24.01. czwartek     godz. 16.00              ul. Kenara, Jagodowa, Zielna, Stawiska.

25.01. piątek          godz. 16.00              ul.Środkowa, Górna, Warzywna,Pszenna, Osiedle.

26.01. sobota          godz. 9.30                ul. Konarskiego, MIESZKANIA I DOMY ZAMKNIĘTE

28 grudnia 2018|