30 Cze

Intencje od 3 do 9 lipca 2017

Poniedziałek – 3.07

6.30 + Lubosława i Czesław Czajka (greg.)
7.00 + Janina i Jan Haduch int. od córki z rodziną
7.30 + Stanisława (f) Słyszy int., od pracowników Urzędu Pocztowego Sanok 1
18.00 + Adam Borowski 41 r. śm.

Wtorek – 4.07

6.30 + Lubosława i Czesław Czajka (greg.)
7.00 + Aleksander 28 r. śm.
7.30 + Maria Szymańska
18.00 + Jan, Zofia, Maria Urban

Środa – 5.07

6.30 + Lubosława i Czesław Czajka (greg.)
7.00 + Andrzej Fornal int. od kolegów i koleżanek z pracy
7.30 + Jan Horba int. od pracowników Urzędu Pocztowego Sanok 1
18.00 + Tadeusz

Czwartek – 6.07

6.30 + Lubosława i Czesław Czajka (greg.)
7.00 + Jadwiga Stępkowska
7.30 + Maria i Antoni Jędrzejowscy
18.00 + Karol

Piątek – 7.07

6.30 za zmarłych cierpiących w czyśćcu, a szczególnie tych, którzy zmarli w najbliższym czasie
7.00 + Lubosława i Czesław Czajka (greg.)
7.30 + Andrzej Fornal int. od kolegów i koleżanek z pracy
18.00 + Czesława (f)

Sobota – 8.07

6.30 + Lubosława i Czesław Czajka (greg.)
7.00 + Jan Krzanowski 14 r. śm.
7.30 + Janina i Jan Haduch int. od córki z rodziną
18.00 + Alfreda (f) i Tadeusz Gadomscy

Niedziela – 9.07

6.30 za parafian
8.00 + Lubosława i Czesław Czajka (greg.)
9.30 + Edward Drwięga
11.00 1. + Antoni i Emilia Frączek
2. Sanockie Święto Kultury Karpat Wschodnich
12.30 o łaski potrzebne dla Kacpra
18.00 + Jerzy Dziuban int. od rodziny Nebesiów
20.00 + Zygmunt Rabiej int. od rodziny
Stróże:
Płowce: + Leopold Wajda int. od Wojtka Wajda z rodziną

25 Cze

Intencje od 26 czerwca do 2 lipca 2017

Poniedziałek – 26.06

6.30 + Genowefa i Anna Kędzior
7.00 + Zofia Bieńko r. śm.
7.30 + Kazimiera (greg.)
18.00 w intencji powołanych wywodzących się z rodzin parafii sanockich z prośbą o Boże bł., łaski Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej

Wtorek – 27.06

6.30 o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla sióstr z Róży Różańcowej MB Częstochowskiej
7.00 + Władysław Sochacki
7.30 1. + Kazimiera (greg.)
2. + Władysław Witkoś oraz + Józefa (f), Stanisław, Zdzisław
18.00 + Stanisław Polański 9 r. śm. oraz jego rodzice Jan i Zofia

Środa – 28.06

6.30 + Andrzej Fornal int. od rodziny Kozdraś
7.00 + Stanisław, Irena, Józef, Władysława (f)
7.30 + Kazimiera (greg.)
18.00 1. + Stanisława (f) i Kazimierz
2. + Aniela, Jan 30 r. śm. oraz + Tadeusz 8 r. śm.

Czwartek – 29.06 Uroczystość Piotra i Pawła

6.30 + Maria i Mieczysław
8.00 + Helena i Marian Pytlowany
9.30 + Wiktoria i Franciszek Skibowie int. z Róży sw. Maksymiliana
11.00 + Kazimiera (greg.)
17.00 + Grzegorz Kijowski 10 r. śm.
18.30 + Beata Benedykt
Stróże int.
Płowce: + Elżbiet Bakalik int. od siostry Teresy z rodziną

Piątek – 30.06

6.30 o bł. Boże i potrzebne łaski dla Janiny w 73 r. urodzin
7.00 + Andrzej Fornal int. od Mariana Gazdowicz z rodziną
7.30 + Kazimiera (koniec greg.)
18.00 1. + Emilia i Mieczysław Indyk
2. dziękczynna za 50 lat życia córki Beaty z prośbą o bł. Boże dla niej i dla rodziny

Sobota – 1.07

6.30 + Lubosława i Czesław Czajka (pocz. greg.)
7.00 + Janina 3 r. śm. i Władysław
7.30 w intencji Jerzego i Jadwigi Kluska z okazji 50 lecia ślubu dziękczynno – błagalna
18.00 o zdrowie i bł. Boże dla Braci z róży św. JP II i ich rodzin

Niedziela – 2.07

6.30 o bł. Boże dla Zofii i Ryszarda oraz za ++ rodziców z obu stron i za zmarłą Czesławę
8.00 + Lubosława i Czesław Czajka (greg.)
9.30 + Wiktoria Skiba int. od uczestników pogrzebu autobus z Sanoka
2. w intencji maturzystów Rocznik 1969, ich nauczycieli oraz za zmarłych kolegów, rodziców i nauczycieli
11.00 + Bronisław i Czesława (f) Komenda
12.30 dziękczynna w 20 r. ślubu Beaty i Mariusza z prośbą o bł. Boże dla całej rodziny
18.00 + Helena, Wacław i ++ z rodziny
20.00 za parafian
Stróże:
Płowce: + Mieczysław, Bronisława (f), Józef