Intencje

Intencje

Intencje Mszalne

  PONIEDZIAŁEK
630 Dziękczynno-błagalna z okazji imienin Teresy
700 + Stanisław Adamski – intencja od sąsiadów z ul. M. Konopnickiej
730 1. + Ks. Tomasz Grzywna – rozpoczęcie mszy gregoriańskich
2. + Piotr Marszałek
1800 1. + Danuta
2. + Władysław Sołtysik w 1 rocznicę śmierci
3. + Czesława(f) Iwaniuk – intencja od sąsiadów
  WTOREK
630 1. + Wilhelmina i + Piotr
  2. + Tekla i + Wojciech Karnasiewicz
700 + Grażyna Lisowska – intencja od koleżanek z GOPS-u
730 + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)
1800 1. + Tekla Piotrowicz
2. + Janina – intencja od rodziny Szałankiewicz
3. + Czesława(f) Iwanik – intencja od sióstr z róży Matki Bożej Częstochowskiej
  ŚRODA
630 O uwolnienie z nałogu alkoholowego dla męża
700 1. + Janina Kiszka – intencja od ciotki Stanisławy z bratem Gustawem z Dudyniec
2. + Kazimiera Krystyńska w 1 rocznicę śmierci
730 1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)
  2. W intencji Sióstr z róży św. Teresy oraz w intencji kapłanów
1800 1. + Maria, + Wasyl, + Kazimierz, + Anna
2. + Janina – intencja od brata Karola i rodziny
3. Dziękczynna za dar najbliższych, za wspólne rodzinne spotkanie
z prośbą o dalsze Błogosławieństwo Boże dla wszystkich
  CZWARTEK
630 1. O potrzebne łaski i Błogosławieństwo Boże dla rodziny Cięciwa
  2. + Antoni i + Wiktoria Graboś
700 + Janina Kiszka – intencja od ciotki Stanisławy z bratem Gustawem z Dudyniec
730 + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)
1800 1. + Janina, + Franciszka(f), +Cyryl
2. W intencji kapłanów
3. + Marian Kozioł oraz za ++ rodziców – intencja od żony z rodziną

 

  PIĄTEK
630 1. Za dusze w czyśćcu cierpiące
  2. Dziękczynna z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaska dla Izabeli i Seweryna z okazji 5 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa
700 + Janina Kiszka – intencja od ciotki Stanisławy z bratem Gustawem z Dudyniec
730 1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)
  2. + Maria Graboś
1800 1. + Helena Adamska w 13 rocznicę śmierci
2. O Błogosławieństwo Boże dla Bartłomieja z okazji urodzin
  SOBOTA
630 1. + Mariola i + Jerzy Graboś
  2. + Eugenia Suska – od rodziny Fijałkowskich
700 Za członków róży św. Weroniki z prośbą o Boże błogosławieństwo

i Dary Ducha Świętego

730 1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)
  2. + Karol Sachajdak – od rodziny Marciniaków
1800 1. O zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej
Fatimskiej dla braci z Róży św. Jana Pawła II i ich rodzin
2. + Karol
  NIEDZIELA
630 Za parafian
800 + Stanisław Kędzior
930 + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)
1100 + Stanisław Adamski
1230 + Ewa
1600 + Aleksandra(f) w 5 rocznicę śmierci, + Ryszard i za ++ z rodziny
1800 + Stefania i + Wojciech Futyma
  PONIEDZIAŁEK
630 + Czesława (f) Iwaniuk – intencja od koleżanek i kolegów syna Grzegorza
700 + Ks. Adam Sudoł
730 1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)
2. O Boże błogosławieństwo dla sióstr z Róży bł. Bronisławy i pokój wieczny dla zmarłych sióstr
1800 1. Za członków Róży św. Weroniki
2. Dziękczynna za 40 lat życia małżeńskiego Marii i Jerzego Skoczyńskich z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
3. Dziękczynna za 10 lat pracy Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie im. św. Zygmunta Gorazdowskiego z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego
  WTOREK
630 + Czesława (f) Iwaniuk – intencja od koleżanek i kolegów syna Grzegorza
700 + Marek Skoczypies, 8 rocznica śmierci
730 + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)
1800 1. + Maria – Wanda Jadczyszyn
2. + Maria, 10 rocznica śmierci
3. + Walenty Grzyb
4. +Karol Sachajak
  ŚRODA
630 1. + Stanisław Kielar (tatuś koleżanki Basi Suwała) – intencja od Eli i Uli z Centrali Nasiennej z Sanoka
  2. +Karol Sachajdak – intencja od pracowników Działu Elektrycznego i Automatyki Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa
700 1. + Czesława Iwaniuk – od kolegów i koleżanek RESBUDU
730 1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)
1800 1. + rodzice: Aniela Boczulak, + Antoni, Józef
2. + rodzice: Jadwiga, Adam, Eleonora, Kazimierz
3. O potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla ojca Michała
  CZWARTEK
630 + Aniela, Stanisław Gryb – od siostry Elżbiety
700 + Helena, Władysław Kicak
730 + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)
1800 1. W intencji Radia Maryja
2. + Czesława Iwaniuk – intencja od kolegów i koleżanek Ewy z pracy
3. + Piotr Marszałek – intencja od syna Patryka
4. + Karol Sachajdak – intencja od kolegów i koleżanek syna Adama z Banku Zachodniego WBK

 

  PIĄTEK
630 1. Dziękczynna za łaskę ślubów wieczystych Sióstr Służebniczek NMP Niepokalanie Poczętej tych, które złożyły je w tym roku
  2. + Stanisław Baranowski – od wychowanków córki Ewy z kl. I Technikum Logistycznego Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu
700 + Czesława Iwaniuk – intencja od Mariana z rodziną
730 + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)
1800 1. + Anna, 18 rocznica śmierci, + Aleksander
2. + Marek Falkiewicz, 2 rocznica śmierci
3. Dziękczynna za 40 lat małżeństwa Jana i Janiny z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
  SOBOTA
630 + Czesława Iwaniuk – intencja od Stanisławy
700 + Maria Mazurek
730 1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)
  2. + Krzysztof, Grizelda Ząbkiewicz
1800 1. Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Bożeny i Piotra oraz synów Kewina i Artura
2. + Ryszard, 1 rocznica śmierci
3. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na nowej drodze życia dla Patrycji i Marcina
  NIEDZIELA
630 Za parafian
800 + Stanisława, Mieczysław Orybkiewicz, ++ z rodziny
930 + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)
1100 + Stanisław Moskal – intencja od poradni specjalistycznych szpitala w Sanoku
1230 W 70 rocznicę urodzin Marty i Tadeusza – o Boże błogosławieństwo i zdrowie
1600 + Eugeniusz Fejkiel – od syna z rodziną
1800 + Jadwiga, Michał, Marian

 

PONIEDZIAŁEK

6.30            1. + Jan, + Daniela i + Józef Żanowscy – intencja od córek i sióstr

  1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jadwigi i Łukasza

7.00            + Czesława Iwaniuk – od rodziny Smereckich

7.30            O błogosławieństwo Boże dla solenizantki Jadwigi Szmidt

18.00          1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)

  1. + Jadwiga Raczkowska
  2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisława w dniu urodzin
  3. O zdrowie i potrzebne łaskie dla Jadwigi w dniu imienin.

 

 WTOREK

6.30            + Roman 22 rocznica śmierci
7.00            + Jan i + Ludwika(f)

7.30            + Czesława Iwaniuk – od rodziny Walczaków

18.00          1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)

  1. + Irena 19 rocznica śmierci oraz + Jan i + Magdalena
  2. + Antoni i + Katarzyna
  3. + Maciej Szwedkowicz

ŚRODA

6.30            + Czesława Iwaniuk – od rodziny Niemczyków z Krosna

7.00            + Ludwik, + Helena, + Bronisława(f) Kobiela

7.30            + Maria Słończewska

18.00          1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)

  1. + Ks. Marian Burczyk
  2. W 31 rocznicę ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Janiny i Józefa
  3. O błogosławieństwo Boże dla Ewy i Grzegorza oraz córki Marysi

CZWARTEK

6.30            + Aniela – od bratanic: Bogumiły, Urszuli i Alicji

7.00            + Czesława Iwaniuk – od Marii i Stanisława Niemczyk z rodziną

7.30            + Włodzimierz Prajsnar w 28 rocznicę śmierci

18.00          1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)

  1. + Katarzyna Leśniak i + Ludwika Zborowska
  2. + Marta Matusz w 3 rocznicę śmierci oraz + Stanisław, + Julia i + Józef
  3. + Jan, + Zofia, + Maria Urban

PIĄTEK

6.30            + Narcyza (f)

7.00            + Włodzimierz Dziedzic w 6 rocznicę śmierci – od córki i żony

7.30            + Adamska Felicja w 13 rocznicę śmierci

18.00          1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)

  1. + Wiktoria w 12 rocznicę śmierci
  2. + Czesława Iwaniuk – od rodziny Błażejowskich i Michalskich
  3. + Antoni, + Katarzyna, + Stefania Korzeń

SOBOTA

6.30            + Aniela – od bratanic: Bogumiły, Urszuli i Alicji

7.00            + Lucyna Matysiak – od rodziny Pelczarów z Korczyny i Sanoka

7.30            1. + Czesława Iwaniuk – od rodziny Starego i Knurek

  1. + Zofia Olearczyk – od rodziny Gadomskich
  2. + Maria Chmura – intencja od córek

18.00          1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)

2. Dziękczynno – błagalna w intencji Anny i Jana w 40 rocznicę ślubu.

NIEDZIELA

6.30            Za parafian

8.00           W 18 rocznicę urodzin Szymona z prośbą o Boże błogosławieństwo w dorosłym etapie życia

9.30            + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)

11.00            + Czesława Iwaniuk – od koleżanek z pracy synowej Barbary

12.30          O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla sióstr z róży Matki Bożej Ostrobramskiej ich rodzin oraz kapłanów pracujących w naszej parafii.

16.00          + Bolesław Niemiec

18.00          + Urszula Harajda

W razie zauważenia jakichkolwiek błędów prosimy o kontakt.

PONIEDZIAŁEK

6.30            1. + Andrzej Polański w 6 rocznicę śmierci

2. + Wojciech Szarek – od cioci Heleny

7.00            + Czesława Iwaniuk – int. od koleżanek i kolegów z pracy syna Grzegorza

7.30            1. + Jerzy Gaik

2. + Aniela – int. od wnuczki Anny Wroniak z rodziną

18.00          1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)

2. O Boże błogosławieństwo dla rodziny Juga, Gert oraz dla Klaudii i Mathiasa Ziegle

3. + Andrzej, + Helena, + Edward, + Jan i + Irena

 

WTOREK

6.30            + Anna w 21 rocznicę śmierci
7.00            + Aniela – intencja od bratanic Bogumiły, Urszuli i Alicji

7.30            1. + Zofia Wadas – intencja od siostry

2. + Zofia Olearczyk – int. od Alicji i Mariana Rogula

18.00          1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)

2. + Jadwiga w 5 rocznicę śmierci

3. + Grażyna Kruczkowska w 15 rocznicę śmierci – intencja od Krystyny z prośbą o pokój duszy

ŚRODA

6.30            + Zofia Olearczyk – intencja od wnuka Pawła z rodziną

7.00            1. + Aniela – intencja od wnuka Marcina z rodziną

2. + Wojciech Szarek – int. od pracowników Spółdzielni Śródmieście

7.30            + Halina, + Jan, + Pelagia Szczęsny

18.00          1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)

2. O błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego, zdrowie dla sióstr z Róży bł. ks. Jana Balickiego, ich rodzin
i kapłanów posługujących w naszej parafii

3. + Stefania z Iwonicza

CZWARTEK

6.30            + Maria Mikołaj

7.00            O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zofii Nowak

7.30            1. + Zdzisław Baran – int. od siostry

2. + Aniela, + Jan i + Jerzy Buśko – int. od Kazimiery Buśko

18.00          1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)

2. + Maria w 11 rocznicę śmierci i + Eugeniusz

3. O nawrócenie dla męża

PIĄTEK

 6.30            + Aniela – int. od synów Edwarda i Zdzisława oraz od Aleksandry i dzieci

7.00            + Krystyna w 10 rocznicę śmierci

7.30            1. W intencji Róży rodzin im. Matki Bożej Fatimskiej o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla członków

2. O zdrowie i potrzebne łaski i dary dla Moniki

18.00          1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)

2. Dziękczynna w 50 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Stanisławy i Józefa

3. + Wojciech Szarek – od pracowników Spółdzielni Śródmieście

SOBOTA

 6.30            + Tadeusz Bukowski

7.00            + Wojciech Szarek – od pracowników Spółdzielni Śródmieście

7.30            1. O zdrowie i bł. Boże dla Marii i Czesława w 55 rocznicę ślubu

2. + Maria Chmura – intencja od córek

18.00          1. + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)

2. + Helena i + Roman Rudnicy

NIEDZIELA

 6.30            + Maria, + Edward. + Łukasz

8.00           Za parafian

9.30            + Ks. Tomasz Grzywna (greg.)

11.00          W rocznicę urodzin p. Władysławy

12.30          W 45 lecie małżeństwa Teresy i Wacława z prośbą o Boże błogosławieństwo

16.00          Z okazji imienin z prośbą o potrzebne dary i łaski dla Szymona

18.00          + Tadeusz Szczudlik

Intencje Pogrzebowe