30 Sty

Intencje od 30 stycznia do 5 lutego 2017

Poniedziałek – 30.01

6.30 + Kazimierz Florek 20 r. śm.; + Zofia i ++ z rodziny
7.00 + Józef (greg.)
7.30 + Mieczysław Patronik (koniec greg.)
18.00 + Zygmunt Bańczak int. od siostry Elżbiety Kawczak z mężem
2. + Krzysztof Ząbkiewicz int. od rodziny Niemców
3. + Felicja, Jan, Bronisława Zdybik
4. + Jan i Ludwika

Wtorek – 31.01

6.30 + Aleksandra Huta int. od rodziny Oleniacz
7.00 + Józef (koniec greg.)
7.30 + Marcjanna, Józef i ++ z rodziny
18.00 1. + Zygmunt Bańczak int. od siostry Alicji Łukasik z rodziną
2. + Krzysztof Ząbkiewicz int. od koleżanek i kolegów z pracy Małgorzaty
3. + Krzysztof Ząbkiewicz int. od rodziny Rogozińskich
4. + Halina Czapor int .od wnuków

Środa – 1.02

6.30 + Maria i Mieczysław (pocz. greg.)
7.00 + Bogusław Tasz 8 r. śm.
7.30 + Adam Florek (pocz. greg.)
18.00 1. + Adam i ++ z rodziny Adamskich i Zubelów
2. + Łucja i Antoni Węgrzyn
3. + Jadwiga i Kazimierz
4. + Władysław, Stefania, Zofia

Czwartek – 2.02 Ofiarowanie Pańskie

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
8.00 + Adam (greg.)
9.30 ++ Bracia z Róży św. Mateusza
11.00 + Michał i Maria
17.00 + Zofia, Rudolf, Marian i Józef oraz ++ z rodziny
18.30 + Maria Wojtek
Stróże
Płowce

Piątek – 3.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Jan Gołda 12 r. śm.
7.30 + Adam (greg)
18.00 1. za dusze w czyśćcu cierpiące
2. + Anna Kaczor 20 r. śm.
3. + Stanisław Penar
4. + Julian Sokół 18 r. śm. oraz dusze Panu Bogu wiadome

Sobota – 4. 02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Marian Czerwiński int. od sąsiadów z Domaradza
7.30 + Adam Florek
18.00 1. + Maria Sabat
2. + Stefania Bałon 20 r. śm.
3. + Bartosz Parucha w rocznicę urodzin od mamy z siostrą i dziećmi

Niedziela – 5.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
8.00 za parafian
9.30 + Adam Florek (greg.)
11.00 o bł. Boże dla Agaty, Mariusza i Ziemowita
12.30 + Leokadia Cyferkowska
16.00 o zdrowie i bł. Boże dla sióstr z Róży św. Józefa
18.00 + Elżbieta Nabożny 1 r. śm.

23 Sty

Intencje od 23 do 29 stycznia 2017

Poniedziałek – 23.01

6.30 + Jan i Rodzice: Zofia i Józef
7.00 + Józef (greg.)
7.30 + Mieczysław Patronik (greg.)
18.00 + Emilia Indyk 4 r. śm.
2. w intencji powołanych wywodzących się z rodzin parafii sanockich z prośbą o Boże bł., łaski Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej

Wtorek – 24.01

6.30 o bł. Boże dla wnuczki Ali w 2 r. urodzin
7.00 + Józef (greg.)
7.30 + Mieczysław Patronik (greg.)
18.00 1. + Stanisław Wikiera 4 r. śm.
2. + Jacek Popko 7 r. śm.

Środa – 25.01

6.30 o bł. Boże i uzdrowienie z chorób
7.00 + Józef (greg.)
7.30 + Mieczysław Patronik (greg.)
18.00 1. + Maria Sabat
2. ++ z Róży św. Faustyny

Czwartek – 26.01

6.30 o bł. Boże i uzdrowienie z chorób
7.00 + Józef (greg.)
7.30 + Mieczysław (greg.)
18.00 1. + Zygmunt Bańczak int. od Jasi Solon z rodziną
2. o bł. Boże dla członków Rózy św. Weroniki i ich rodzin

Piątek – 27.01

6.30 + Zygmunt Bańczak int. od rodziny Kociubów
7.00 + Józef (greg.)
7.30 + Mieczysław Patronik (greg.)
18.00 1. o zdrowie i bł. Boże dla sióstr z Róży św. Faustyny
2. + Krzysztof Ząbkiewicz int. od ojca chrzestnego z rodziną

Sobota – 28.01

6.30 o bł. Boże i uzdrowienie z chorób
7.00 + Józef (greg.)
7.30 + Mieczysław Patronik (greg.)
18.00 1. + Zygmunt Bańczak int. od siostry Janiny Wójtów z rodziną
2. + Krzysztof Ząbkiewwicz int. od rodziny z Niebocka

Niedziela – 29.01

6.30 za parafian
8.00 + Mieczysław Patronik (greg.)
9.30 o bł. Boże dla Kacpra i Pawła w 1 r. urodzin
11.00 + Józef (greg.)
12.30 + Anna i Jan Sobczyńscy oraz zmarli z obu stron
16.00 + Helena i Marian Pytlowany
18.00 dziękczynna z prośbą o bł. Boże , zdrowie i potrzebne łaski dla Agaty i Mariusza z okazji 7 r. ślubu i ich rodziny

18 Sty

Intencje od 16 do 22 stycznia 2016

Poniedziałek – 16.01

6.30 + Maria i jej rodzice i bracia
7.00 + Józef (greg.)
7.30 1. + Mieczysław Patronik (greg.)
2. + Jerzy Adamski, Kazimierz i Anna
18.00 + Elżbieta Bąk int. od klubu Emerytów ZNP
2. o bł. Boże dla Ojczyzny, ks. Opiekuna i pozostałych kapłanów, dla członków grupy św. O. Pio, ich rodzin i czcicieli O. Pio

Wtorek – 17.01

6.30 + Jerzy Kijowski
7.00 + Józef (greg.)
7.30 + Mieczysław Patronik (greg.)
18.00 1. + Maria Kędzior int. od Krystyny, Elżbiety i Stanisława
2. + Józefa (f) i Jan Pitera

Środa – 18.01

6.30 + Jerzy Kijowski
7.00 + Józef (greg.)
7.30 + Mieczysław Patronik (greg.)
18.00 1. + Włodzimierz Marczak int. od Oli Sikory i Kazimiery Marczak
2. o zdrowie i bł. Boże dla sióstr z Róży MB Ostrobramskiej, ich rodzin i kapłanów pracujących w tutejszej parafii

Czwartek – 19.01

6.30+ Cecylia, Jakub, Mieczysław, Bronisław, Jan, Józef
7.00 + Józef (greg.)
7.30 + Mieczysław (greg.)
18.00 1. + Tomasz
2. ++ z Róży św. Weroniki

Piątek – 20.01

6.30 + Marta 27 r. śm., Halina, Adam
7.00 + Józef (greg.)
7.30 + Mieczysław Patronik (greg.)
18.00 1. + Włodzimierz Marczak
2. + ks. Marian Burczyk

Sobota – 21.01

6.30 + Jerzy Kijowski int. od rodziny Rogozińskich
7.00 + Józef (greg.)
7.30 + Mieczysław Patronik (greg.)
18.00 1. + Teresa Suda 9 r. śm. oraz ++ z rodziny
2. + Zenon

Niedziela – 22.01

6.30 za parafian
8.00 + Mieczysław Patronik (greg.)
9.30 + Andrzej 26 r. śm.
11.00 + Józef (greg.)
12.30 + Edward Krystyński 9 r. śm.
16.00 + Stanisława (f) Falkiewicz
18.00 + Cecylia i Władysław Sajnóg oraz + Janina, Roman, Tadeusz Hocyk