7 Mar

Intencje od 6 do 13 marca 2017

Poniedziałek – 6.03

6.30 + Alicja (greg.)
7.00 + Bronisława (f)
7.30 + Irena Kruczyk int. od koleżanki Haliny
18.00 1. + Karol
2. + Barbara Siwiecka int. od pracowników Firmy BUD – REM
3. + Lidia Ołowiańczyk int. od Michała z rodziną
4. + Alicja i Piotr Sitkowie

Wtorek – 7.03

6.30 + Alicja (greg.)
7.00 + Bronisława (f)
7.30 + Marek Kabala
18.00 1. + Lidia Ołowiańczyk int. od bratowej Marysi i Zygmunta
2. + Marek Sitek
3. + Stanisława (f) Szczudlik

Środa – 8.03

6.30 + Alicja (greg.)
7.00 + Marek Kabala
7.30 dziękczynno – błagalna za ocalenie z wypadku z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Zygmunta
18.00 1. dziękczynno – błagalna w 86 rocznicę urodzin z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej
2. + Lidia Ołowiańczyk int. od sąsiadów z ul. Matejki
3. + Andrzej Malec

Czwartek – 9.03

6.30 + Alicja (greg.)
7.00 + Marek Kabala
7.30 + Helena, Józef, Jan, Michał Jasińscy
18.00 1. w intencji Ojca św., biskupów, kapłanów, Ojczyzny, pokoju na świecie oraz dzieł Radia Maryja
2. + Kazimierz
3. + Lidia Ołowiańczyk int. od sąsiadów z ul. Matejki

Piątek – 10.03

6.30 + Alicja Zeńczak (greg.)
7.00 + Wiesław Dankiewicz
7.30 + Jerzy Adamczak 3 r. śm.
18.00 1. + Aleksander Wileczek int. od pracowników SP nr 2
2. + Lidia Ołowiańczyk int. od sąsiadów z ul. Matejki
3. dziękczynna za Bożą opiekę w minionym roku z prośbą o dalsze w roku bieżącym dla rodzin z Róży MB Fatimskiej, kapłanów, parafii i Ojczyzny

Sobota – 11.03

6.30 + Alicja Zeńczak (greg.)
7.00 + Maria Benedyk int. od rodziny Sieradzkich i Jękotów
7.30 + Norbert 18 r. śm.
18.00 1. + Karol Pohorski 21 r. śm.
2. + Lidia Ołowiańczyk int. od sąsiadów z ul. Matejki
3. dziękczynna za otrzymane łaski w 50 r. urodzin Alberta z prośbą o dalsze bł. Boże

Niedziela – 12.03

6.30 za parafian
8.00 + Tadeusz Kopczyk 17 r. śm. i Maria Kopczyk 4 r. śm.
9.30 + Anna i Andrzej Koczeń
11.00 + Helena Drwięga
12.30 + Irena Rychlicka 3 r. śm. i Stanisław Rychlicki
16.00 + Alicja (greg.)
18.00 + Izabela Filipczak 1 r. śm.

26 Lut

Intencje od 27 lutego do 5 marca 2017

Poniedziałek – 27.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Bronisława (f)
7.30 + Adam Florek (greg.)
18.00 1. w intencji powołanych wywodzących się z rodzin parafii sanockich z prośbą o Boże bł., łaski Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
2. + Ania
3. + Barbara Siwiecka int. od koleżanek z Olchowiec
4. + Józefa (f), Jan, Rafał Szymaszek

Wtorek – 28.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Bronisława (f)
7.30 + Adam Florek (greg.)
18.00 1. w intencji biskupów, kapłanów oraz sióstr z Róży św. Teresy
2. + Stanisława (f)
3. + Elżbieta i Józef Ferens oraz Katarzyna Kielar
4. + Maria Pietryka

Środa – 1.03 Popielec

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
8.00 + Adam Florek (greg.)
9.30 + Alicja Zeńczak (pocz. greg.)
11.00 + Stefan Drwięga
17.00 + Irena Kruczyk int. od koleżanki Teresy
18.30 1. o zdrowie dla Zdzisława
2. w intencji Żołnierzy Wyklętych
Stróże:
Płowce:

Czwartek – 2.03

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 1. + Alicja (greg.)
2. + Jan, Paulina i ++ rodzeństwo
7.30 + Adam Florek (koniec greg.)
18.00 1. + ks. Józef
2. + Zofia Gacek 12 r. śm.
3. + Lidia Ołowiańczyk int. od męża i syna

Piątek – 3.03

6.30 + Alicja Zeńczak (greg.)
7.00 za dusze w czyśćcu cierpiące
7.30 + Barbara Siwiecka int. od kuzyna Wieśka z rodziną
18.00 1. + Jan Ziembicki 7 r. śm.
2. + Kazimierz Szałankiewicz
3. + Lidia Ołowiańczyk int. od Ryszarda Słysz z rodziną
4. o błogosławieństwo Boże dla Tomasza w 13 r. urodzin

Sobota – 4.03

6.30 w intencji Rafała z okazji urodzin
7.00 + Alicja Zeńczak (greg.)
7.30 1. + Kazimiera Masłowska
2. + Marek Kabala
18.00 1. + Maria 1 r. śm. i Franciszek Sabat
2. + Lidia Ołowiańczyk int. od rodziny Wilk z Pielni
3. + Maria Wańcowicz int. od współmieszkańców z klatki

Niedziela – 5.03

6.30 za parafian
8.00 + Alicja Zeńczak (greg.)
9.30 + Marek Kabala
11.00 + Kazimierz, Waleria, Franciszka (f), Janina
12.30 1. BIERZMOWANIE
2. + Helena, Eugeniusz Węgrzyniak; Maria i Jan Woźniak
16.00 o zdrowie i bł. Boże dla sióstr z Rózy św. Józefa
18.00 + Ewa Ryniak 3 r. śm. int. od koleżanek i kolegów
Stróże: + Bronisław Czapor
Płowce: + Henryka (f), Stefania, Józefa (f), Antoni

20 Lut

Intencje od 20 do 26 lutego 2017

Poniedziałek – 20.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Eliasz i Maria
7.30 + Katarzyna, Justyna, Stanisław, Kazimierz
18.00 . 1. o bł. Boże dla Ojczyzny, ks. Opiekuna i pozostałych kapłanów, dla członków grupy św. O. Pio, ich rodzin i czcicieli O. Pio
2. + Adam Florek (greg.)
3. + Maria Hus 4 r. śm.
4. + Elżbieta Bąk

Wtorek – 21.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Michał i Katarzyna
7.30 o zdrowie dla Ewy
18.00 1. + Adam Florek (greg.)
2. + Józef 30 r. śm. i Kazimiera 20 r. śm.
3. + Barbara Siwiecka int. od koleżanek z Olchowiec
4. + Aniela 7 r. śm.

Środa – 22.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Barbara Siwiecka int. od rodziny Kosteckich z Pielni
7.30 + Bronisława (f)
18.00 1. + Adam Florek (greg.)
2. + Stanisław Kowalik 5 r. śm. oraz + Jan i Regina oraz Stanisława (f) i Tadeusz Gałan
3. + Andrzej Wojciechowski
4. + Daniela (f) i Kazimierz

Czwartek – 23.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Bronisława (f)
7.30 + Elżbieta Chytła
18.00 1. + Adam Florek (greg.)
2. + Barbara Siwiecka int. od kuzynki Wiesławy z rodziną
3. + Maria Struś
4. + Krystyna Piątek int. od rodziny Sopata i Piątek

Piątek – 24.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Barbara Siwiecka int. od rodziny Borków
7.30 + Zofia Pohorska 6 r. śm.
18.00 1. + Adam Florek (greg.)
2. + Władysław Mazur
3. + Krystyna Piątek int. od męża i syna z rodziną
4. + Stefan, Czesława (f), Leopold Lis

Sobota – 25.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Bronisława (f)
7.30 + Elżbieta Chytła; + Jan Sech, Zdzisław Klimowicz, Stanisława (f) i Władysław
18.00 1. + Adam Florek (greg.)
2. + Stanisław 25 r. śm. i Stefania
3. + Krystyna Piątek int. od koleżanek z SP 1 w Sanoku

Niedziela – 26.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
8.00 za parafian
9.30 + Adam Florek (greg.)
11.00 + Józefa (f) Goc 33 r. śm.
12.30 + Maria Ryniak 4 r. śm.
16.00 + Wiktorian Motylewicz 3 r. śm.
18.00 + Aleksandra (f)