1 Kwi

Intencje od 3 do 9 kwietnia 2017

Poniedziałek – 3.04

6.30 + Mieczysław Indyk (greg.)
7.00 + Alfreda (f) Gadomska int. od rodziny Sobolewskich
7.30 + Maria Wesoły
9.00 + Edward Drwięga int. od Katarzyny Szczepek
18.00 1. + Bronisław Kornecki int. od Józefa i Zdzisława Wajda
2. + Feliksa (f) Ogrodnik 2 r. śm.
3. + Ryszard i Michał Sokołowscy i + Maria

Wtorek – 4.04

6.30 + Mieczysław Indyk (greg.)
7.00 + Alfreda (f) Gadomska int. od rodziny z ul. Konopnickiej
7.30 + Eugeniusz Fejkiel int. od Hodowców Gołębi Pocztowych Okręg Rzeszów
9.00 o nawrócenie i bł. Boże dla Witolda i Jana
18.00 1. + Jan Sternik 14 r. śm.
2. + Bronisław Kornecki int. od Piotra Oleniacza z rodziną
3. + Józefa (f) Bałka 12 r. śm. i jej mąż Mikołaj

Środa – 5.04

6.30 + Mieczysław Indyk (greg.)
7.00 + Alfreda (f) Gadomska int. od rodziny z ul. Konopnickiej
7.30 + Jerzy Kobylański int. od pracowników firmy DEF
9.00
18.00 1. + + Bronisław Kornecki int. od Pawła Oleniacza z rodziną
2. + Jadwiga 22 r. śm. i Michał 14 r. śm. oraz Marian Jakubowscy
3 + Zbigniew Lisowski

Czwartek – 6.04

6.30 + Mieczysław Indyk (greg.)
7.00 + Eugeniusz Fejkiel int. od Hodowców Gołębi Pocztowych Oddział Brzozów
7.30 + Andrzej Nabywaniec 2 r. śm.
9.00
18.00 1. + Karol
2. + Bronisław Kornecki int. od Grzegorza Oleniacza
3. + Wanda Rycyk int. od sąsiadów z ul. Słowackiego blok nr 18

Piątek – 7.04

6.30 + Mieczysław Indyk (greg.)
7.00 za dusze w czyśćcu cierpiące
7.30 1. + Jerzy Kobylański int. od osoby z Humnisk
2. + ks. Adam Sudoł 97 r. urodzin
9.00
18.00 1. + Bronisław Kornecki int. od współpracowników z firmy Buksan – Bukowski
2. + Eugeniusz Fejkiel int. od Hodowców Gołębi Oddział Sanok
3. + Henryk i Stefan Kubiak

Sobota – 8.04

6.30 + Mieczysław Indyk (pocz. greg.)
7.00 + Krystyna Błaszczak 3 r. śm.
7.30 + Iwona Dąbrowska 1 r. śm.
9.00 o bł. Boże dla Julii w 1. r. urodzin i o zdrowie dla dziadzia Marka w 50 r. urodzin
18.00 1. + Bronisław Kornecki int. od współpracowników z firmy Buksan – Bukowski
2. + Rudolf
3. dziękczynna za 60 lat życia Marka z prośbą o Boże błogosławieństwo dla niego i jego rodziny

Niedziela Palmowa – 9.04

6.30 + Mieczysław Indyk (greg.)
8.00 za parafian
9.30 + Bronisław Kornecki int. od współpracowników z firmy Buksan – Bukowski
11.00 + Katarzyna Kamińska 5 r. śm.
12.30 dziękczynno – błagalna w 80 r. urodzin Celiny
16.00 + Edward Drwięga
18.00 + Zofia, Franciszek, Wacław Kurkarewicz
Stróże: + Kazimiera Kocaj 2 r. śm.
Płowce: + Helena i Ludwik Kobiela

26 Gru

Wizyta duszpasterska 2016/2017

28.12., środa, godz. 16. – ul. Norwida, Leśmiana, Wiktora, Wyki, Zamenhofa, Brzechwy, Brzozowa, Broniewskiego

29.12., czwartek, godz. 16 – ul. Dąbrowiecka, Głogowa, Leszczynowa, Kaczkowskiego, Fredry, Kolberga, Baczyńskiego, Pigonia , Miłosza

30.12., piątek, godz. 16. – ul. Nałkowskiej, Zapolskiej, Dąbrowskiej, Okołowiczówka,

2.01., poniedziałek,  godz. 16 – ul. Krakowska, Asnyka, Kasprowicza, Wańkowicza, Żeromskiego, Iwaszkiewicza, Struga

3.01., wtorek, godz. 16.- ul. Tysiąclecia, Śląska, Pomorska nr 7., Krucza, Żurawia, Gołębia

4.01., środa, godz. 16. ul. Konopnickiej, , Jarzębinowa, ul. Szczudliki

5.01., czwartek, godz. 16 – ul. Rymanowska (numery nieparzyste), ul. Stara

Piątek i sobota – nie ma kolędy

 9.01., poniedziałek, godz. 16. – ul. Krzywa, Jasna (tylko bloki )

10.01., wtorek, godz. 16. – ul. Sikorskiego oraz ul. Jasna (domy pryw. przed torami), Polna (przed torami), Południowa

11.01., środa, godz. 16 – ul. Słowackiego, Rolna, Szkolna

12.01., czwartek, godz. 16. – ul. Kościuszki (numery nieparzyste),

13.01., piątek, godz. 16. – ul. Sienkiewicza, Gieli, Grunwaldzka, Winna

14.01., sobota, godz. 9.30 –  ul. Jagiellońska, Zaułek Szwejka, Wąska, Niecała, Śniegowa

16.01., poniedziałek, godz. 16. – ul. Daszyńskiego, bloki nr 2 i 3

17.01., wtorek, godz. 16 – ul. Daszyńskiego pozostałe

18.01., środa, godz. 16 – ul. Pogodna, Jezierskiego, Wesoła, Cicha, Zagrody

19.01., czwartek, godz. 16 –  ul. 800-lecia, Zigmunda, Jordana, Ciepła, Niedzielskiego, Polna za torami

20.01., piątek., godz. 16 – ul. Kenara, Poziomkowa, Malinowa, Jagodowa, Zielna

21.01., sobota, godz. 9.30. – ul. Głowackiego, Drzymały

23.01., poniedziałek, godz. 16.- ul. Stawiska oraz ul. Konarskiego nr. 1- 29

24.01., wtorek, godz. 16. – ul. Konarskiego 30 do 70

24.01., środa, godz. 16. – ul. Konarskiego 71 – do końca

25.01., czwartek., godz. 16. – ul. Środkowa, Górna, Pszenna

26.01., piątek, godz. 16. – ul. Warzywna, Osiedle

27.01., sobota, godz. 9.30 – ul. Płowiecka, ul. Sielska, Za Potokiem, Jasna (za torami)