11 Lut

Intencje od 13 do 19 lutego 2017

Poniedziałek – 13.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Andrzej, Katarzyna, Stanisław, Andrzej
7.30 + Adam Florek (greg.)
18.00 + Aleksandra Huta int. od Zbigniewa Indyk z rodziną
2. + Halina Czapor int. od sąsiadów
3. + Kazimiera i Katarzyna Sroka oraz + Franciszek Rzepka
4. + Adam Bednarczyk int. od sąsiada Dziana

Wtorek – 14.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Adam Bednarczyk int. od rodziny z Humnisk
7.30 + Adam Florek (greg.)
18.00 1. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla Jerzego
2. dziękczynna z prośbą o dalsze łaski dla Eweliny i Artura w 12. r. ślubu oraz dla dzieci Julii i Jakuba
3. + Halina int. od pracowników Przedszkola Samorządowego nr 1.
4. + Halina Czapor int. od sąsiadów

Środa – 15.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Piotr
7.30 + Adam Florek (greg.)
18.00 1. + Aleksandra Huta int. od Barbary Borek z rodziną
2. + Barbara Nowak 3 r. śm.
3. + Paweł i Jan Zapotoczny
4. + Halina Czapor int. od rodziny Czapor

Czwartek – 16.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Władysław Gaweł 1 r. śm. oraz + Krystyna Wójcik 3 r. śm. int. od przyjaciela Tomasza z rodziną
7.30 + Adam Florek (greg.)
18.00 1. + Jan Mazurek
2. + Aleksandra Huta int. od rodziny Borków i Kudłacików
3. + Krzysztof Ząbkiewicz int. od pracowników SP nr 6 w Sanoku
4. + Halina int. od pracowników Przedszkola Samorządowego nr 1.

Piątek – 17.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Józef Woźniak
7.30 + Adam Florek (greg.)
18.00 1. o bł. Boże i opiekę dla Ewy w rocznicę urodzin
2. + Andrzej 1 r. śm.
3. + Stefania, Karol, Katarzyna, Andrzej
4. + Antoni Hnat 7 r. śm.

Sobota – 18.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 o nawrócenie Marcina
7.30 1.+ Adam Florek (greg.)
2. dziękczynna w 46 r. ślubu Haliny i Kazimierza z prośbą o bł. Boże dla rodziny
18.00 1. + Michał Maczużak 17 r. śm., + Stefania i Stanisław
2. + Zofia Dańko 24 r. śm.
3. + Bogusława (f) int. od przyjaciół rodziny z Nowego Sącza

Niedziela – 19.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
8.00 za parafian
9.30 + Adam Florek (greg.)
11.00 + Józef 1 r. śm. i Bożena
12.30 w intencjach polecanych św. Ricie
16.00 + Jadwiga Pancerz 1 r. śm.
18.00 + Helena i Franciszek Mądry