20 Lut

Intencje od 20 do 26 lutego 2017

Poniedziałek – 20.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Eliasz i Maria
7.30 + Katarzyna, Justyna, Stanisław, Kazimierz
18.00 . 1. o bł. Boże dla Ojczyzny, ks. Opiekuna i pozostałych kapłanów, dla członków grupy św. O. Pio, ich rodzin i czcicieli O. Pio
2. + Adam Florek (greg.)
3. + Maria Hus 4 r. śm.
4. + Elżbieta Bąk

Wtorek – 21.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Michał i Katarzyna
7.30 o zdrowie dla Ewy
18.00 1. + Adam Florek (greg.)
2. + Józef 30 r. śm. i Kazimiera 20 r. śm.
3. + Barbara Siwiecka int. od koleżanek z Olchowiec
4. + Aniela 7 r. śm.

Środa – 22.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Barbara Siwiecka int. od rodziny Kosteckich z Pielni
7.30 + Bronisława (f)
18.00 1. + Adam Florek (greg.)
2. + Stanisław Kowalik 5 r. śm. oraz + Jan i Regina oraz Stanisława (f) i Tadeusz Gałan
3. + Andrzej Wojciechowski
4. + Daniela (f) i Kazimierz

Czwartek – 23.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Bronisława (f)
7.30 + Elżbieta Chytła
18.00 1. + Adam Florek (greg.)
2. + Barbara Siwiecka int. od kuzynki Wiesławy z rodziną
3. + Maria Struś
4. + Krystyna Piątek int. od rodziny Sopata i Piątek

Piątek – 24.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Barbara Siwiecka int. od rodziny Borków
7.30 + Zofia Pohorska 6 r. śm.
18.00 1. + Adam Florek (greg.)
2. + Władysław Mazur
3. + Krystyna Piątek int. od męża i syna z rodziną
4. + Stefan, Czesława (f), Leopold Lis

Sobota – 25.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Bronisława (f)
7.30 + Elżbieta Chytła; + Jan Sech, Zdzisław Klimowicz, Stanisława (f) i Władysław
18.00 1. + Adam Florek (greg.)
2. + Stanisław 25 r. śm. i Stefania
3. + Krystyna Piątek int. od koleżanek z SP 1 w Sanoku

Niedziela – 26.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
8.00 za parafian
9.30 + Adam Florek (greg.)
11.00 + Józefa (f) Goc 33 r. śm.
12.30 + Maria Ryniak 4 r. śm.
16.00 + Wiktorian Motylewicz 3 r. śm.
18.00 + Aleksandra (f)

11 Lut

Intencje od 13 do 19 lutego 2017

Poniedziałek – 13.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Andrzej, Katarzyna, Stanisław, Andrzej
7.30 + Adam Florek (greg.)
18.00 + Aleksandra Huta int. od Zbigniewa Indyk z rodziną
2. + Halina Czapor int. od sąsiadów
3. + Kazimiera i Katarzyna Sroka oraz + Franciszek Rzepka
4. + Adam Bednarczyk int. od sąsiada Dziana

Wtorek – 14.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Adam Bednarczyk int. od rodziny z Humnisk
7.30 + Adam Florek (greg.)
18.00 1. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla Jerzego
2. dziękczynna z prośbą o dalsze łaski dla Eweliny i Artura w 12. r. ślubu oraz dla dzieci Julii i Jakuba
3. + Halina int. od pracowników Przedszkola Samorządowego nr 1.
4. + Halina Czapor int. od sąsiadów

Środa – 15.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Piotr
7.30 + Adam Florek (greg.)
18.00 1. + Aleksandra Huta int. od Barbary Borek z rodziną
2. + Barbara Nowak 3 r. śm.
3. + Paweł i Jan Zapotoczny
4. + Halina Czapor int. od rodziny Czapor

Czwartek – 16.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Władysław Gaweł 1 r. śm. oraz + Krystyna Wójcik 3 r. śm. int. od przyjaciela Tomasza z rodziną
7.30 + Adam Florek (greg.)
18.00 1. + Jan Mazurek
2. + Aleksandra Huta int. od rodziny Borków i Kudłacików
3. + Krzysztof Ząbkiewicz int. od pracowników SP nr 6 w Sanoku
4. + Halina int. od pracowników Przedszkola Samorządowego nr 1.

Piątek – 17.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 + Józef Woźniak
7.30 + Adam Florek (greg.)
18.00 1. o bł. Boże i opiekę dla Ewy w rocznicę urodzin
2. + Andrzej 1 r. śm.
3. + Stefania, Karol, Katarzyna, Andrzej
4. + Antoni Hnat 7 r. śm.

Sobota – 18.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
7.00 o nawrócenie Marcina
7.30 1.+ Adam Florek (greg.)
2. dziękczynna w 46 r. ślubu Haliny i Kazimierza z prośbą o bł. Boże dla rodziny
18.00 1. + Michał Maczużak 17 r. śm., + Stefania i Stanisław
2. + Zofia Dańko 24 r. śm.
3. + Bogusława (f) int. od przyjaciół rodziny z Nowego Sącza

Niedziela – 19.02

6.30 + Maria i Mieczysław (greg.)
8.00 za parafian
9.30 + Adam Florek (greg.)
11.00 + Józef 1 r. śm. i Bożena
12.30 w intencjach polecanych św. Ricie
16.00 + Jadwiga Pancerz 1 r. śm.
18.00 + Helena i Franciszek Mądry