26 Gru

Wizyta duszpasterska 2016/2017

28.12., środa, godz. 16. – ul. Norwida, Leśmiana, Wiktora, Wyki, Zamenhofa, Brzechwy, Brzozowa, Broniewskiego

29.12., czwartek, godz. 16 – ul. Dąbrowiecka, Głogowa, Leszczynowa, Kaczkowskiego, Fredry, Kolberga, Baczyńskiego, Pigonia , Miłosza

30.12., piątek, godz. 16. – ul. Nałkowskiej, Zapolskiej, Dąbrowskiej, Okołowiczówka,

2.01., poniedziałek,  godz. 16 – ul. Krakowska, Asnyka, Kasprowicza, Wańkowicza, Żeromskiego, Iwaszkiewicza, Struga

3.01., wtorek, godz. 16.- ul. Tysiąclecia, Śląska, Pomorska nr 7., Krucza, Żurawia, Gołębia

4.01., środa, godz. 16. ul. Konopnickiej, , Jarzębinowa, ul. Szczudliki

5.01., czwartek, godz. 16 – ul. Rymanowska (numery nieparzyste), ul. Stara

Piątek i sobota – nie ma kolędy

 9.01., poniedziałek, godz. 16. – ul. Krzywa, Jasna (tylko bloki )

10.01., wtorek, godz. 16. – ul. Sikorskiego oraz ul. Jasna (domy pryw. przed torami), Polna (przed torami), Południowa

11.01., środa, godz. 16 – ul. Słowackiego, Rolna, Szkolna

12.01., czwartek, godz. 16. – ul. Kościuszki (numery nieparzyste),

13.01., piątek, godz. 16. – ul. Sienkiewicza, Gieli, Grunwaldzka, Winna

14.01., sobota, godz. 9.30 –  ul. Jagiellońska, Zaułek Szwejka, Wąska, Niecała, Śniegowa

16.01., poniedziałek, godz. 16. – ul. Daszyńskiego, bloki nr 2 i 3

17.01., wtorek, godz. 16 – ul. Daszyńskiego pozostałe

18.01., środa, godz. 16 – ul. Pogodna, Jezierskiego, Wesoła, Cicha, Zagrody

19.01., czwartek, godz. 16 –  ul. 800-lecia, Zigmunda, Jordana, Ciepła, Niedzielskiego, Polna za torami

20.01., piątek., godz. 16 – ul. Kenara, Poziomkowa, Malinowa, Jagodowa, Zielna

21.01., sobota, godz. 9.30. – ul. Głowackiego, Drzymały

23.01., poniedziałek, godz. 16.- ul. Stawiska oraz ul. Konarskiego nr. 1- 29

24.01., wtorek, godz. 16. – ul. Konarskiego 30 do 70

24.01., środa, godz. 16. – ul. Konarskiego 71 – do końca

25.01., czwartek., godz. 16. – ul. Środkowa, Górna, Pszenna

26.01., piątek, godz. 16. – ul. Warzywna, Osiedle

27.01., sobota, godz. 9.30 – ul. Płowiecka, ul. Sielska, Za Potokiem, Jasna (za torami)

26 Gru

Intencje od 26 grudnia 2016 do 1 stycznia 2017

Poniedziałek – 26.12 Świętego Szczepana

6.30 + Stanisław Synowiec (greg.)
8.00 + Irena i Kazimierz
9.30 + Mieczysław Furtak (greg.)
11.00 + Henryk Kowalik (greg.)
12.30 w intencji dzieci przyjmujących chrzest
16.00 zaj.
18.00 . w intencji powołanych wywodzących się z rodzin parafii sanockich z prośbą o Boże bł., łaski Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
Stróże
Płowce: + Czesław i Mieczysław

Wtorek – 27.12

6.30 + Henryk Kowalik
7.00 + Jan Jasiński
7.30 + Marianna, Eugeniusz, Grzegorz 13 r. śm. Jonarscy
18.00 1. + Mieczysław Furtak (greg.)
2. + Janusz Żyłka
3. + Ryszarda (f) Bańczak 8 r. śm.
4. + Stanisław Synowiec (greg.)

Środa – 28.12

6.30 + Mieczysław Patronik
7.00 dziękczynna za narodziny wnuczki Klary
7.30 1. + Mieczysław Furtak (greg.)
2. + Henryk Kowalik (greg.)
3. + Stefania, Lesław, Janusz Sobolscy
18.00 1. + Magdalena Kaczmarska 14 r. śm.
2. + Stanisław Synowiec (greg.)

Czwartek – 29.12

6.30 + Maria
7.00 + Janina Baranowska 38 r. śm.
7.30 1. + Mieczysław (greg.)
2. + Henryk (greg.)
3. + Katarzyna i Józef Hajduk
18.00 1. o bł. Boże i zdrowie dla Aliny z okazji urodzin
2. + Stanisław Synowiec (greg.)

Piątek – 30.12

6.30 + Helena Szybist 35 r. śm.
7.00 + Stanisław Synowiec (greg.)
7.30 1. + Mieczysław (koniec greg.)
2. + Józefa (f) i Jan Pitera
3. dziękczynna w 75 rocznicę urodzin Marii
18.00 1. + Henryk Kowalik (koniec greg.)
2. + ks. Eugeniusz Raczkowski

Sobota – 31.12 Zakończenie roku

6.30 o bł. Boże i wyzwolenie z nałogu alkoholizmu dla Mateusza
7.00 + Stanisław Futyma
7.30 1.+ Helena Daniło; + Pantalon i Mieczysław Daniło
2. w 72 rocznicę święceń ks. Prałata Adama Sudoła
17.00 (!) 1. + Stanisław Synowiec (greg.)
2. + Edmund Zieliński 16 r. śm. oraz ++ z rodziny Zielińskich
3. + Józefa, Jan, Maria, Gertruda

Niedziela – 1.01 Nowy Rok

6.30 za parafian
8.00 + Mieczysław Patronik (pocz. greg.)
9.30 + Stanisław Synowiec (koniec greg.)
11.00 + Edward Iwaniuk 7 r. śm.
12.30 + Mieczysław Indyk
16.00 dziękczynna za 50 lat małżeństwa Marii i Floriana oraz w intencji dzieci i wnuków
18.00 w intencji sióstr z Róży 17. św. Bernadetty – za żyjące i umarłe
Stróże:
Płowce: + Władysława, Eugeniusz

Intencje w tygodniu
Od 2. do 8.01.2017 r.

Poniedziałek – 2.01

6.30 + Leopold Granatowski 3 r. śm.; + Andrzej Granatowski 14 r. śm.
7.00 + Józef (pocz. greg.)
2. w intencji pracowników zakładu Buksan – Łyko
7.30 1. + Mieczysław Patronik (greg.)
2. + Jan Łakus 11 r. śm.
18.00 1. + Maria Kędzior int. od koleżanek z liceum i matury
2. + Mieczysława (f) i Edward int. od przyjaciół

Wtorek – 3.01

6.30 o łaskę zdrowia dla Stanisława Stapińskiego
7.00 + Józef (greg.)
7.30 1. + Mieczysław Patronik (greg.)
2. + Mieczysław
3. + Rafał Nowak int. od kuzyna Łukasza Wieszczek
18.00 1. + Janina
2. za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa – 4.01

6.30 + Emilia i Stanisław Starego
7.00 + Józef (greg.)
7.30 1. + Mieczysław Patronik (greg.)
2. + Rafał Nowak
3. o bł. Boże i zdrowie dla rodziny Granatowskich
18.00 1. + Jan Kuśnierz int. od siostry Marii i Aliny z rodziną
2. + Karol i Andrzej

Czwartek – 5.01

6.30 1. + Rafał Nowak int. od cioci Marii Wieszczek z mężem Emilem
2. + Jerzy Kijowski
7.00 + Józef (greg.)
7.30 1. + Mieczysław (greg.)
2. + Marian Harłacz
18.00 1. + Włodzimierz Marczak int. od pracowników Przedszkola nr 1.
2. dziękczynna z okazji 16 r. ślubu Krystyny i Krzysztofa z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej

Piątek – 6.01 Objawienie Pańskie

6.30 + Karol
8.00 za parafian
9.30 + Mieczysław Patronik (greg.)
11.00 + Józef (greg.)
12.30 za dusze w czyśćcu cierpiące
16.00 + Jóżefa i Stanisław Niedźwiedźcy, + Antoni i Iwna Niedźwiedźcy, + Bronisław i Maria Mazurowie, + Zygmunt Koszyk
18.00 + Ludwika (f) i Walerian, + Jan
Stróże:
Płowce:

Sobota – 7.01

6.30 + Rafał Nowak int. od kuzynki Bożeny Wieszczek – Szypuła z mężem Grzegorzem
7.00 + Józef (greg.)
7.30 + Mieczysław Patronik (greg.)
18.00 1. + Władysław Cwynar 10 r. śm.
2. + Stefania 16 r. śm. i Stanisław
3. + Mario Zia 5 r. śm.

Niedziela – 8.01

6.30 za parafian
8.00 + Mieczysław Patronik (greg.)
9.30 + Bożena 20 r. śm i Józef
11.00 + Józef (greg.)
12.30 dziękczynna w intencji p. Andrzeja Sternika za wzorowo wykonane usługi z prośbą o bł. Boże dla niego i rodziny
16.00 + Maria Kędzior int. od koleżanek z pracy
18.00 rez.
Stróże:
Płowce: + Weronika i Władysław