19 Lis

Intencje od 21 do 27 listopada 2016 roku

Poniedziałek – 21.11

6.30 + Mieczysław Indyk int. od znajomych z Kołaczyc rodzin Żygłowicz i Jedziniak
7.00 + Marian i Waleria 15 r. śm.
7.30 + Wiktor i Władysław oraz + Anna i Józef
18.00 1. + Józef, Bronisława (f), Maria (greg.)
2. + Iwona Dąbrowska (greg.)
3. o bł. Boże dla Ojczyzny, ks. Opiekuna i pozostałych kapłanów, dla członków grupy św. O. Pio, ich rodzin i czcicieli O. Pio
4. + Zdzisław Polewka

Wtorek – 22.11

6.30 + Mieczysław Indyk int. od Zenona Lechwar z rodziną
7.00 + Stanisław Wróbel int. od chrześniaków: Krystyny, Jana, Zbigniewa
7.30 + Adam Chytła int. od kolegów i koleżanek z lat szkolnych
18.00 1. + Józef, Bronisława (f), Maria (greg.)
2. + Iwona Dąbrowska (greg.)
3. + Władysław, Kalikst, Adam
4. + Zdzisław Nowak 3 r. śm.
5. o bł. Boże dla Ingi, Gerta, Klaudii i Mattiasa

Środa – 23.11

6.30 dziękczynno – błagalna za 56 lat małżeństwa Bronisławy i Mieczysława z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
7.00 + Mieczysław Indyk int. od Jerzego i Edyty Lechwar z rodziną
7.30 + Henryk Kowalik int. od rodziny
18.00 1. + Józef, Bronisława (f), Maria (greg.)
2. + Iwona Dąbrowska (greg.)
3. + Krzysztof Solon int. od sąsiadów z Okołowiczówki

Czwartek – 24.11

6.30 + Mieczysław Indyk int. od Kazimierza Zając z Sowiny z rodziną
7.00 ++ Rodzice: Jan i Paulina
7.30 + Tadeusz Wojtowicz 6 r. śm.
10.00 Barbórka Msza św.
18.00 1. + Józef, Bronisława (f), Maria (greg.)
2. + Iwona Dąbrowska (greg.)
3. + Barbara Strigl – Jaksic 3 r. śm.

Piątek – 25.11

6.30 dziękczynna z okazji 36 rocznicy ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo
7.00 + Mieczysław Indyk int. od rodziny Lechwar z Bieździedzy
7.30 ++ Rodzice: Józef i Bronisława, mąż Józef, bracia Zbigniew i Bolesław
18.00 1. + Józef, Bronisława (f), Maria (greg.)
2. + Iwona Dąbrowska (greg.)
3. + Wacław Kozerski
4. + Bronisław Jaklik 13 r. śm.

Sobota – 26.11

6.30 + Iwona (greg.)
7.00 + Mieczysław Indyk int. od rodziny Lechwar z Bieździedzy
7.30 + Stefania i Władysław Małeccy
18.00 1. + Józef, Bronisława (f), Maria (greg.)
2. + Zofia, Kazimierz i ++ z rodziny
3. + Stanisław Kot 9 r. śm.

Niedziela – 27.11

6.30 za parafian
8.00 + Józef, Bronisława (f), Maria (greg.)
9.30 dziękczynna za łaskę zdrowia Emilii i Eugeniusza za wstawiennictwem NMP Nieustającej Pomocy
11.00 + Alfreda (f) Słuszkiewicz
12.30 + Iwona (greg.)
16.00 + Krzysztof Solon
18.00 + Paweł 27 r. śm.
Stróże: ++ członkowie Róży

13 Lis

Intencje od 14 do 20 listopada 2016 roku

Poniedziałek – 14.11

6.30 + Iwona Dąbrowska (greg.)
7.00 + Józef, Bronisława (f), Maria (greg.)
7.30 + ks. Adam Sudoł
18.00 1. + ks. Adam Sudoł
2. + Jan Jasiński 5 r. śm.
3. + Aniela i Józef Kardasz
4. + Zofia i Zbigniew

Wtorek – 15.11

6.30 + Iwona (greg.)
7.00 + Józef, Bronisława (f), Maria (greg.)
7.30 + Przemysław
18.00 1. + Mieczysław Indyk int. od Zbigniewa Lechwara z Kołaczyc
2. + Tadeusz i ++ z rodziny
3. w intencji cierpiących w czyśćcu
4. + Włodzimierz 26 r. śm., + Kazimierz i Józefa (f)
5. ++ z rodziny Walciszewskich , Olearczyków, Biedków, Bąków, Ozieminów

Środa – 16.11

6.30 + Iwona (greg.)
7.00 + Józef, Bronisława (f), Maria (greg.)
7.30 + Wiktoria, Michał, Edward
18.00 1. + Maria, Zofia
2. + Maria i ++ z rodziny
3. + Marian Kozioł
4. + Jan, Zofia, Maria Urban

Czwartek – 17.11

6.30 + Iwona (greg.)
7.00 + Józef, Bronisława (f), Maria (greg.)
7.30 + Łucja, Józef, Aniela, Zygmunt
18.00 1. + Bronisław i ++ z rodziny
2. + Antoni, Katarzyna, Stefania Korzeń
3. + Kazimierz, Marek, Janusz Ząbkiewicz i ++ z rodziny
4. o zdrowie i bł. Boże dla Patrycji

Piątek – 18.11

6.30 + Iwona (greg.)
7.00 1. + Józef, Bronisława (f), Maria (greg.)
2. + Ludwika (f)
7.30 + Łucja i Mieczysław
18.00 1. + Władysława (f), Jan
2. + Krzysztof Solon int. od rodziny Burnatowskich
3. + Stanisław 7 r. śm.; + Zdzisław 26 r. śm.

Sobota – 19.11

6.30 + Iwona (greg.)
7.00 + Józef, Bronisława (f), Maria (greg.)
7.30 + Władysław Zarych 30 r. śm.
18.00 1. + Krzysztof Solon int. od sąsiadów z Okołowiczówki
2. + Ludmiła i Stanisław
3. + Maria Kędzior
4. w intencji rodzin Róży Matki Bożej Fatimskiej, aby Chrystus Król panował w sercach każdej rodziny

Niedziela – 20.11

6.30 za parafian
8.00 + Iwona (greg.)
9.30 + Józef, Bronisława (f), Maria (greg.)
11.00 + Stanisław Kornecki – int. od sąsiadów
12.30 + Jan Lemko 1 r. śm.
16.00 + Krzysztof Solon
18.00 dziękczynna za otrzymane łaski z okazji 40 rocznicy ślubu Ryszarda i Urszuli Łuszcz z prośbą o opiekę Matki Bożej
Stróże: o zdrowie i bł. Boże dla członków Róży